studiokosmetyki

zabigi kosmetyczne

Henna - bezpłatny dodatek do kazdego zabiegu

Henna brwi i rzęs.

Henna to barwnik stosowany w kosmetyce od lat. Jest ona pochodzenia roślinnego - można więc powiedzieć, że to taka farba roślinna.


Uwaga - oferta na darmowy zabieg.

Szanowne klientki, wiadomo nie od dziś, że w większości każda z nas chciałaby porzucić codzienny denerwujący makijaż i postawić na wygodę oraz naturalny wygląd. Henna to nie tusz do rzęs i nie trzeba jej używać każdego poranka. Dlatego też zapraszam Was do naszego Studia Kosmetyki na upatrzony przez Was wybrany zabieg a koloryzację brwi i rzęs henną będziecie miały zrobioną GRATIS czyli zupełnie bezpłatnie.

Malowanie brwi i rzęs henną to naprawdę świetna sprawa. Rezultat po takim zabiegu wynosi około w granicach do trzech tygodni. Ponieważ sama to stosuję śmiało mogę polecić i Wam. Pamiętajcie, że jest to coś co macie za darmo. Właściwie to zapraszam Was do wypróbowania tej metody w moim salonie urody. Henna w Kielcach jest znana i wiele kosmetyczek ją stosuje. Ja chcę jednak Wam zaoferować taki zabieg jako prezent. Prezent, który możecie wykorzystać same lub też komuś podarować. Wszystko zależy od Was.


Moja oferta jest ważna od 22 września (tego roku) aż do jej wyczerpania - czyli do miejsca, kiedy zostanie zapisana ostatnia osoba. Moja propozycja dedykowana jest dla pierwszych 20-tu osób, które skontaktują się telefonicznie bądź przyjdą i umówią się na wizytę.

Jeśli ktoś ma obawy czy znajdzie nasz gabinet z henną w Kielcach to niech się nie martwi bo dla tych, którzy chcą skorzystać z naszej promocji podaję już adres :

Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki
ul. Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775

http://studiokosmetyki.org/gallery/27aa4bd0982dbb1cd2b1bd9b249ac15e_470x310.jpg