studiokosmetyki

zabigi kosmetyczne

Odchudzania ciąg dlaszy

Zabiegi odchudzające.

I jak tu schudnąć?

 

Odchudznie to temat rzeka. Styczeń, to najlepszy czas żeby rozpocząć odchudzanie i równocześnie zadbać o ciało oraz sylwetkę. Zrzucenie kilku lub kilkunastu zbędnych kilogramów uczyni nas szczęśliwszymi i bardziej pewnymi siebie, a więc do dzieła. Jeśli patrząc w lustro lub zakładając nasze ulubione dżinsy, nagle zdajemy sobie sprawę, że tu i ówdzie jest nas trochę za dużo i guzik nie da się zapiąć bez wysiłku , to znak, że nadeszła pora zmierzyć się z nadwagą. Aby schudnąć zdrowo oraz uniknąć efektu jojo, na odchudzanie należy poświęcić odpowiednią ilość czasu. Rozsądek i przemyślane działanie to droga do sukcesu. W żadnym wypadku nie należy się głodzić. Nie wskazane jest też jedzenie dużych ilości a rzadko. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest 5 posiłków dziennie rozplanowanych co 2-3 godziny. Muszą być to racjonalne niewielkie porcje dostarczające organizmowi wszystkich potrzebnych składników żywieniowych. Przede wszystkim zaczynając jakiekolwiek odchudzanie należy wykluczyć zły stan zdrowia. Jeśli nasze badania oraz samopoczucie są w porządku, możemy rozpocząć walkę z nadprogramowymi kilogramami. Zmiana nawyków żywieniowych, włączenie do swojego życia aktywności ruchowej, oraz zabiegi wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej i pielęgnujące ciało, to czynniki, które nieodzownie muszą zagościć w naszej codzienności. Należy pamiętać, że tkankę tłuszczową gromadziliśmy przez jakiś okres czasu. Nie ma więc cudów, że na zgubienie wagi poświecimy kilka dni i wszystko wróci do normy. Organizm ludzki, by chudnąć- musi dostarczać pożywienie. Nie tyle aby organizm nie mógł go przetrawić, lecz musi to być taka ilość by go nie wygłodzić i zmusić do pracy nie obniżając za nadto poziomu glukozy we krwi. Podczas diety odchudzającej nie należy opuszczać żadnego z posiłków. Zaleca się wypijać 2,5 litra wody dziennie aby nawodnić organizm oraz pozbyć się toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

zabiegi odchudzające w Kielcach

Wypijanie dużej ilości płynów sprzyja również walce z cellulitem, który nieodzownie towarzyszy nadwadze. Cellulit to dystrofia tkanki podskórnej. Komórki tłuszczowe – adipocyty nakładają się na siebie tworząc tzw. "pomarańczową skórkę" , którą ciężko jest zwalczyć.Walce z cellulitem sprzyjają masaże, picie dużej ilości wody oraz ruch. Spektakularne efekty przynoszą także zabiegi kosmetyczne wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń. Do najpopularniejszych zaliczamy: liposukcję ultradźwiękową (kawitacyjną), dermomassager (masaż podciśnieniowy), masaż bańką chińską oraz zabieg z wykorzystaniem fal radiowych wysokiej częstotliwości.

Antycellulitowy masaż próżniowy dermomasażerem.

 

masaż antycelulitowy Kielce

Masaż próżniowy, a dokładniej masaż podciśnieniowy, zwany również metodą SPM, to dość nowy zabieg na cellulit powodujący jego znaczną redukcję oraz poprawiający ukrwienie i wygląd skóry. Taki specjalistyczny masaż, wykonywany przeznaczonym do tego urządzeniem, zwanym dermomasazerem, polecany jest również do ujędrniania skóry i modelowania sylwetki.