studiokosmetyki

zabigi kosmetyczne

Oczyszczający peeling twarzy.

Peeling.

peeling Kielce

Każdy z nas ma inny rodzaj cery.

Spośród kilku jej rodzajów między innymi można wyróżnić cerę mieszaną. Aby skóra twarzy była w dobrej kondycji i zachowała atrakcyjny wygląd przez długi czas, należy ją regularnie oczyszczać.

Pielęgnacja Twarzy.

Oprócz oczyszczania potrzebuje ona również odpowiedniej pielęgnacji. Aby pielęgnacja była skuteczna, należy określić gdzie cera mieszana potrzebuje nawilżenia a gdzie oczyszczenia. Najwięcej niedoskonałości w postaci wyprysków rozszerzonych porów oraz wągrów powstaje w strefie T. Tą strefę należy oczyszczać i dbać aby wydzielanie sebum było uregulowane. Bardzo dobrym sposobem dla posiadaczy cery mieszanej jest oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym.

Peeling kawitacyjny różni się tym od innych peelingów tym, że działa na zasadzie fali ultradźwiękowej. Ultradźwięki przedostają się do wnętrza skóry i tam następuje jej oczyszczenie. Peeling kawitacyjny suwa nadmiar sebum, oczyszcza skórę z elementów martwego naskórka, poprawia ukrwienie oraz usprawnia mikrokrążenie, stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Peeling ultradźwiękowy doskonale walczy z zaskórnikami oraz wszelkimi niedoskonałościami skóry. Oczyszczanie twarzy w Kielcach peelingiem kawitacyjnym jest bezbolesne oraz komfortowe dla każdej osoby. Ze względu na swoją nieinwazyjność mogą go również wykonywać osoby z cerą wrażliwą i naczyniową.